• https://www.facebook.com/ilkkivilcimetut

       

NEDEN KİŞİSEL GELİŞİM KURSU?

        Eğitim sisteminin genel olgusu çalışmak, bilgileri doğru ortamlarda, doğru zamanlarda öğrencinin seviye sistemine göre verebilmektedir. Her öğrencinin algılama, kavrama ve öğrenme süreci farklıdır. Bu farklılık da öğrencinin kurslara duyduğu ilgiyi farklılaştırmaktadır

Sosyal hayata kolay karışması,kendini toplum içinde daha rahat ifade etmesi,ilerideki eğitim hayatının
ilkbasamaklarını oluşturur. Öğrencinin kendini ifadedeki eksikliği, yeni konuları öğrenmede başarısızlığın temel nedenidir. Ödevler ise  bu eksikliği tamamlamada önemli bir işleve sahiptir. 
      Kişisel gelişim kursunun amacı okul saatleri dışında öğrencilerimizin aileleriyle bir arada olana kadar geçen zamanda onlara drama,ingilizce,hızlı okuma branşında ve okula yardımcı olma konusunda öğrenciye destek olmaktır.
    Eryaman Özel  İlk Kıvılcım Kişisel Gelişim Kursu ile çocuğunuzun geleceği için yoğun çalışma şartlarına sahip siz velilerimize akşam saatlerinde çocuğunuzla çok daha değerli saatler geçirebilme imkânı sağlıyoruz. Tüm sorumluluklarını zamanında yapan ve daha  başarılı olan öğrenciler okula daha istekli ve mutlu gitmektedir.
      Dileğimiz, sizlerle el ele vererek en değerli varlığımız olan çocuklarımız için en iyi eğitimi sağlayabilmektir.