• https://www.facebook.com/ilkkivilcimetut

       

YAZ OKULUAKTİVİTELERİMİZ

Öğrencilerimize yaz tatili boyunca eğlenceli, aynı zamanda eğitici günler geçirtmeyi hedefliyoruz.Yaz okulumuz 6-14 Yaş tüm çocuklarımız içindir.

İlk Kıvılcım Y
az Okulu olarak amacımız okul derslerinin tekrarlarının yanında, spor eğitimi ile birlikte çocuklarımızı sosyal ve kültürel açılardan da geliştirmek, özgüven duygularının artmasına katkıda bulunmak, çevre bilincine sahip sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine destek olmaktır.Yüzme (Aquapark)

   

Aquaparklı havuzumuzda yazın keyfini çıkararak, Bowling oyanayarak ve Sinema gösterileriyle stres atacaklar,  Geleneksel çocuk oyunlarıyla tanışıp yeni kurallarıyla oynamayı öğreneceklerdir. Bunların yanı sıra satranç ve dama  gibi eğitsel oyunlarla çocuklarımız zihinsel becerilerini geliştireceklerdir.

 bowling

Sportif Faaliyetlerimiz

Futbol,Voleybol, etkinliklerinden oluşmaktadır. Deneyimli öğretmenlerimiz gözetiminde bu spor dallarında temel beceriler kazanacaklar, hem bu takım sporları aracılığıyla dostluklar kuracaklar hem de eğlenceli saatler geçireceklerdir.


Geziler PikniklerYaz Okulu programımız için tıklayınız.

ULAŞIM
Servislerimiz çocuklarımızı sabah saat 07:20 ile 08.30 arasında etüt merkezimizde olacak şekilde adreslerinden teslim alıp,    akşam 17.30 ile 18.30 arasında evlerine teslim edeceklerdir.
Servislerimiz Eryaman'ın bütün  bölgelerine hizmet vermektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin    0 312 283 283 4
 
                                0 506 781 00 40